Altany zamknięte
UWAGA
Nie wszystkie ceny podane na stronie są cenami aktualnymi. W związku z obecną sytuacją i dynamicznym wzrostem cen drewna ceny są na bieżąco aktualizowane, po wcześniejszym otrzymaniu od klienta informacji na jaki domek przedstawić ofertę.
Zapraszamy do kontaktu.
Piękna altana to idealne miejsce na kolację z rodziną, przyjęcie w ogrodzie z przyjaciółmi lub po prostu krótki odpoczynek przy filiżance herbaty.
W ofercie posiadamy altany o różnych rozmiarach i kształtach.

Rozmiary od 9,2 m2 do 16,5 m2 mogące pomieścić od 12 do 21 osób naraz.

Altany wybierane wybierane są ze względu na duże ładne okna, które nie tylko sprawiają, że miejsce jest bardzo lekkie i przytulne, ale także pozwala na oglądanie pięknej przyrody.
Modele pawilonu 9,2 m2 (kształt sześciokąta), 14,9 m2 (kształt ośmiokąta) i 16,5 m2 (kształt ośmiokąta) w zestawie standardowym zawierają: zaokrąglone ściany z sosny o grubości 45 mm, oddzielne płyty dachowe o grubości 18 mm pokryte gontem bitumicznym, podłoga 18 mm panele, otwierane i naprawiane okna z podwójnymi szybami, drzwi z podwójnymi szybami w stylu francuskim z drewnianym uchwytem i zamkiem, standardowy grill i komin SET, wyposażony w stół i ławki dookoła niego.

Ławki są wyposażone w poduszki siedzeń, a niektóre z nich można przedłużyć, zapewniając dodatkowy komfort.
21 600 PLN

Altana 9,2 m²

Zobacz
26 550 PLN

Altana 9,2 m² z dobudówką 2.5 m

Zobacz
22 850 PLN

Altana 10,0 m²

Zobacz
26 900 PLN

Altana 14,9 m²

Zobacz
27 350 PLN

Altana 16,5 m²

Zobacz
31 950 PLN

Altana 16,5 m² z przedłużeniem 2,5 m

Zobacz
48 270 PLN

Altana Podwójna 16,5 m²

Zobacz
Altana o powierzchni 10 m2, inaczej niż w innych modelach, produkowany jest z prostych desek sosnowych bez zaokrąglania.
Grubość ściany wynosi 45 mm i ma kształt ośmiokąta. Inaczej niż w innych modelach, ten model pochodzi bez zestawu BBQ i ławek.
W standardowym zestawie altana o powierzchni 10 m2 otrzymuje: panele ścienne o grubości 45 mm, otwierane i stałe okna z podwójnymi szybami, oddzielne panele dachowe 18 mm pokryte gontem bitumicznym, grubsze panele podłogowe o grubości 28 mm, drzwi z podwójną szybą w stylu francuskim z drewnianą rączką i zamek.

W przypadku altan, na które składają się grille, oferujemy stoły do ​​grilla i bezpieczne iskrowe ogrodzenia. Dla obu rodzajów altan oferujemy akcesoria takie jak skóry reniferów, szuflady i doniczki.
Materiały użyte do produkcji
W przypadku zadaszenia altan stosowane są wysokiej jakości fińskie gonty bitumiczne. Górna warstwa membran jest pokryta granulatem mineralnym.

Odcień granulek uzyskiwany jest z naturalnych materiałów, dlatego gwarantowany jest wyjątkowo długotrwały kolor gontów. Dolna warstwa gontu jest pokryta bitumem klejącym.
W upałach słońca zachodzące na siebie gonty przyklejają się do siebie, tworząc warstwę hydroizolacyjną, która zapewnia doskonałą odporność na przeciekanie dachu.

Altany są produkowane z suszonego drewna sosnowego. Pochodzenie drewna to lasy krajów bałtyckich i skandynawskich.
Firma
Defero Renata Rakowska
NIP: 847-151-23-76 REGON: 200328088
woj. warmińsko - mazurskie
Email
biuro@defero-wood.pl


Telefon
tel. 507 - 460 - 913
tel. 787 - 900 - 020
UWAGA: Nie wszystkie ceny podane na stronie są cenami aktualnymi. W związku z obecną sytuacją i dynamicznym wzrostem cen drewna ceny są na bieżąco aktualizowane, po wcześniejszym otrzymaniu od klienta informacji na jaki domek przedstawić ofertę. Zapraszamy do kontaktu.