Domki grillowe
UWAGA
Nie wszystkie ceny podane na stronie są cenami aktualnymi. W związku z obecną sytuacją i dynamicznym wzrostem cen drewna ceny są na bieżąco aktualizowane, po wcześniejszym otrzymaniu od klienta informacji na jaki domek przedstawić ofertę.
Zapraszamy do kontaktu.

Altany grillowe otwarte

Zobacz

Domki grillowe

Zobacz

Domki grillowe podwójne

Zobacz

Domki grillowe ekskluzywne

Zobacz
Podążając za starą skandynawską tradycją, oferujemy Państwu domki grillowe.
Domki grillowe zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić niesamowite wrażenia kulinarne przez cały rok. Zaskoczy cię przytulny i magiczny domek, który na pewno spełni twoje oczekiwania.
Pozwala rodzinie, znajomym zebrać się w wyjątkowym miejscu i odkryć radość spędzania czasu razem przy pysznych posiłkach.

Już żadna zła pogoda nie jest straszna, domek będzie do twojej dyspozycji przez cały rok.
Domki grillowe mają wiele zastosowań. Mogą być używane jako domek dla chat rybackich, przy agroturystyce dla gości, dla restauracji, jako domek świąteczny lub po prostu domek grillowy dla ciebie i twoich bliskich.
Domki grillowe mogą pomieścić do 30 osób, w zależności od wielkości kabiny. Rozmiary domków wahają się od 4,5 m2 do 25 m2. Domek grillowy dla klienta jest zapakowany na palecie (paletach).

Dla łatwego składania przygotowaliśmy instrukcję składającą się z obrazów, jak samodzielnie złożyć domek.
Rodzaje domków grillowych
Domki grillowe standardowe
Standardowy zestaw grillowy składa się z prostych ścianek 45 mm, oddzielnej podłogi i paneli dachowych o grubości 18 mm.
W zestawie znajduje się również podwójnie oszklone okno i stałe okna, drzwi z drewna sosnowego, standardowy sześciokątny lub ośmiokątny grill (w zależności od wybranego rozmiaru kabiny) wyposażony w drewniany stół dookoła, rozsuwany komin,
drewniane ławki i poduszki do siedzenia.
Domki grillowe ekskluzywne
Ekskluzywny zestaw grillowy posiada pochyłe ściany o grubości 45 mm, grubsze panele podłogowe o grubości 28 mm i oddzielne 18 mm panele dachowe pokryte gontem bitumicznym.
W zestawie znajduje się także podwójnie oszklone okno i stałe okna, drzwi z drewna sosnowego, luksusowy grill z drewnianym stołem dookoła, rozsuwany kominek, drewniane ławki i siedziska. Wierzymy, że wyjątkowa konstrukcja tego modelu sprawi, że kabina będzie jeszcze bardziej przytulna i wyjątkowa.
Materiały użyte do produkcji
Drewno sosnowe
Przytulne domki grillowe produkowane są z odnawialnych sosen europejskich, które są jednymi z najważniejszych pod względem handlowym gatunków drzew cenionych za ich jakość drewna na całym świecie. Drewno sosnowe jest lekkie o regularnej konsystencji, o przyjemnym zapachu.
Sosny są gęstsze, żywiczne, a zatem bardziej trwałe niż świerki. Drewno sosnowe jest elastyczne w użyciu, odpowiednie do termicznej i chemicznej modyfikacji, dlatego jest szeroko stosowane w przemyśle budowlanym i meblarskim. Wykorzystywana jest tylko najlepsza jakość drewna sosnowego.

Drewno jest dostarczane od znanego na całym świecie producenta drewna Storaenso. Dostarczone drewno sosnowe jest dokładnie piłowane, suszone i sortowane według cech drewna. Drewno, które zostało użyte w naszej produkcji, zostało zatwierdzone certyfikatami FSC i PEFC.
Dach - Gonty bitumiczne
Do pokrycia dachów kratownicowych stosuje się wykończenie fabryczne Icopal SBS modyfikowane i włókno szklane bitumiczne wzmocnione bitumicznie o gramaturze 120 g / m². Modyfikacja SBS zwiększa elastyczność, siłę aplikacji i trwałość membrany gontów. Górna warstwa membran jest pokryta granulatem mineralnym. Odcień granulek uzyskiwany jest z naturalnych materiałów, dlatego gwarantowany jest wyjątkowo długotrwały kolor gontów.
Dolna warstwa gontu jest pokryta bitumem klejącym. W upałach słońca zachodzące na siebie gonty przyklejają się do siebie, tworząc warstwę hydroizolacyjną, która zapewnia doskonałą odporność na przeciekanie dachu.

Trwały
Hermetyczne
Ognioodporny
Minimalizuje przyrost energii słonecznej (ochrona przed promieniowaniem UV)
Zapobiega stratom ciepła
Nieprzepuszczalny dla deszczu, śniegu i gradu
Odporny na wiatr, mróz i wilgoć
Odporny na wahania temperatury
Długotrwały kolor
Izoluj od deszczu i gradobicia
Zapobiec rozwojowi pleśni, porostów i roślin
Okna
Podwójne przeszklenie i stałe okna, które zapewniają transmisję światła do domku grillowego i minimalne straty ciepła na zewnątrz. Okno zachowuje hermetyczne właściwości i zapewnia długą żywotność. Jako elementy dekoracyjne, cienkie drewniane przegrody są mocowane do okien na zewnątrz. Przegrody te można łatwo usunąć w celu malowania lub można je całkowicie pominąć, jeśli jest to zalecane.
Drzwi
Domki grillowe mają drzwi wykonane z klejonego wielowarstwowo drewna sosnowego z sześciokątnym oknem z podwójnymi szybami. Okno zapewnia więcej światła i służy jako element dekoracji. Zestaw drzwi składa się z ramy drzwi, skrzydła drzwi, okna sześciokątnego, regulowanych zawiasów, zamka i drewnianego uchwytu. Ramy drzwi są produkowane o grubości 65 mm.
Podłoga
Podłoga domku grillowego wykonana jest z najwyższej jakości oddzielnych paneli z drewna sosnowego o grubości 18 mm lub 28 mm w zależności od rodzaju kabiny i jest twarda i równa, zapewniając stabilną podstawę.
Ławki
Każdy domek grillowy ma wewnętrzne ławki wykonane z doskonałego drewna sosnowego, które są idealne na relaks w przytulnej atmosferze. Niektóre ławki można przedłużyć do spania. Poduszki siedziska na ławki są standardem i zapewniają dodatkowy komfort.
Zestawy do grillowania

Standard Grill 6-narożny z zamontowanym stołem i wysuwanym kominem

Palenisko produkowane jest ze stali walcowanej na zimno i pokryty żaroodporną czarną farbą

Wymiary

Standard Grill 8-narożny z zamontowanym stołem i wysuwanym kominem

Palenisko produkowane jest ze stali walcowanej na zimno i pokryty żaroodporną czarną farbą

Wymiary

Luksusowy zestaw GRILLOWY

Korpus z blachy grubości 1 mm, skrzynia ogniowa i uchwyty kratownic z blachy do 2 mm; uchwyty do rusztów z blachy stalowej zimnowalcowanej. Popielnik (ruszty) ze stali Corten 5 mm.

Wymiary

"Flame" grill

Grill z zamontowanym stołem i rozsuwanym kominem (2 kratki i osłona bezpieczeństwa z rusztem włącznie). Przekrój korpusu grilla - 540 mm. Wysokość od ziemi do blatu - 614 mm

Wymiary

"Flame Big" grill

Grill ze stołem dopasowanym i wysuwanym komin (2 kratki i ogrodzenie ochronne stołu grillowego w tym): Przekątna korpusu grilla - 770 mm Wysokość od ziemi do blatu - 620 mm

Wymiary
Firma
Defero Renata Rakowska
NIP: 847-151-23-76 REGON: 200328088
woj. warmińsko - mazurskie
Email
biuro@defero-wood.pl


Telefon
tel. 507 - 460 - 913
tel. 787 - 900 - 020
UWAGA: Nie wszystkie ceny podane na stronie są cenami aktualnymi. W związku z obecną sytuacją i dynamicznym wzrostem cen drewna ceny są na bieżąco aktualizowane, po wcześniejszym otrzymaniu od klienta informacji na jaki domek przedstawić ofertę. Zapraszamy do kontaktu.