Domki sauna
Domki sauna produkowane z wysokiej jakości suszonych zaokrąglonych desek sosnowych o grubości ścianki 45 mm, dachu izolowanego o wysokości 81 mm i posadzce o grubości 18 mm.
Mogą pomieścić do 15 osób, w zależności od wybranej wielkości sauny.
Sauny mają wymiary od 7,0 do 16,5 m² i mogą mieć wysokość od 3360 mm do 3810 mm.

W sprzedaży posiadamy: oferujemy elektryczne grzejniki Harvia oraz piece do wypalania drewna koncernu Finish.
Standardowy zestaw do sauny obejmuje: proste ściany, oddzielne panele podłogowe, izolowane panele dachowe pokryte gontem bitumicznym, podwójne przeszklone okna sześciokątne, drewniane drzwi z podwójnie oszklonym okienkiem sześciokątnym, drewnianą rączkę i zamek, wewnętrzne ławki, oparcia, ogrodzenie, ogrzewanie - odległe płyty grzejnika / pieca i wewnętrzne hartowane szklane drzwi w saunach z szatnią.

Jeśli wybrano domek z grillem, standardowy zestaw zawiera również: zestaw do grillowania z zamontowanym stołem i rozsuwanym kominem.
UWAGA
Nie wszystkie ceny podane na stronie są cenami aktualnymi. W związku z obecną sytuacją i dynamicznym wzrostem cen drewna ceny są na bieżąco aktualizowane, po wcześniejszym otrzymaniu od klienta informacji na jaki domek przedstawić ofertę.
Zapraszamy do kontaktu.
5 - 7 os.
33 825 PLN brutto_

Domek Sauna 9,2 m²
z szatnią

Zobacz
9 - 12 os.
39 000 PLN brutto

⍟ Domek Grillowy 9,2 m²
z dobudówką Sauny 2.5 m

Zobacz
10 - 15 os.
45 310 PLN brutto_

Domek z grillem
i sauną 16,5 m²

Zobacz
12 - 18 os.
44 550 PLN brutto_

Domek Grillowy 16,5 m²
z dobudówką Sauny 2,5 m

Zobacz
15-21 os.
51 906 PLN brutto

⍟ Ekskluzywny domek z grillem
i sauną 16,5 m²

Zobacz
Materiały użyte do produkcji
Drewno sosnowe
Beczka do sauny wykonana jest z drewna sosnowego lub termo - drewna. Odnawialne europejskie sosny są jednymi z najważniejszych pod względem handlowym gatunków drzew cenionych za ich jakość drewna na całym świecie. Drewno sosnowe jest lekkie o regularnej konsystencji, cenione za przyjemny zapach. Sosny są gęstsze, żywiczne, a zatem bardziej trwałe niż świerki. Drewno sosnowe jest elastyczne w użyciu, odpowiednie do termicznej i chemicznej modyfikacji, dlatego jest szeroko stosowane w przemyśle budowlanym i meblarskim.

Dostarczone drewno sosnowe jest dokładnie piłowane, suszone i sortowane według cech drewna. Drewno, które zostało użyte w produkcji, zostało zatwierdzone certyfikatami FSC i PEFC
Dach - Gonty bitumiczne
Do pokrycia dachu w saunie używa się modyfikowanego Icopal SBS modyfikowanego i wzmacnianego bitumicznego gipsu bitumicznego o gramaturze 120 g / m².
Modyfikacja SBS zwiększa elastyczność, siłę aplikacji i trwałość membrany gontów. Dolna warstwa gontu jest pokryta bitumem klejącym. W upałach słońca zachodzące na siebie gonty przyklejają się do siebie, tworząc warstwę hydroizolacyjną, która zapewnia doskonałą odporność na przeciekanie dachu.
Pozostałe kategorie
w kategorii sauna - domki grillowe
Firma
Defero Renata Rakowska
NIP: 847-151-23-76 REGON: 200328088
woj. warmińsko - mazurskie
Email
biuro@defero-wood.pl


Telefon
tel. 507 - 460 - 913
tel. 787 - 900 - 020
UWAGA: Nie wszystkie ceny podane na stronie są cenami aktualnymi. W związku z obecną sytuacją i dynamicznym wzrostem cen drewna ceny są na bieżąco aktualizowane, po wcześniejszym otrzymaniu od klienta informacji na jaki domek przedstawić ofertę. Zapraszamy do kontaktu.